O nasHR to moja pasja. Współpraca z ludźmi jest dla mnie źródłem satysfakcji i spełnienia. W swoim prawie dwudziestoletnim doświadczeniu zawodowym miałem okazję współpracować z liderami naszego rynku i uczyć się od najlepszych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, które zdobywałem jako handlowiec, miałem możliwość tworzenia zespołów i niejednokrotnie realizować odważną strategię sprzedaży. Zdobyta w taki sposób wiedza jest nieocenioną podstawą do działań w branży HR, ponieważ gwarantuje ona zrozumienie procesów rządzących współczesnym biznesem.

W życiu prywatnym jestem ojcem dwóch fantastycznych synów. Rodzina daje mi potężną motywację i jest podstawą mojego szczęścia. Uważam, że w obecnych realiach najwyższą wartością są otaczający nas ludzie. To właśnie takie podejście sprawia, że staram się w każdym Kliencie dostrzegać nie tylko partnera biznesowego, ale także człowieka w ogóle. To dlatego również, z prawdziwym entuzjazmem odkrywam i definiuję najmocniejsze strony ludzi, a pomagając im w wykorzystaniu kompetencji w celu osiągnięcia sukcesu w pełni się realizuję.

Adam Komaiszko


Od początku świadomie związałam się z branżą HR, poczynając od wyboru kierunku studiów po obranie ścieżki kariery. Z wykształcenia jestem psychologiem, a zdobyta wiedza i umiejętności z tej dziedziny pomagają mi w sprawnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, pozwalając mi na poznanie drugiej osoby, jej intencji, a także obiektywną ocenę kompetencji miękkich. W życiu prywatnym i zawodowym jestem racjonalistką z uśmiechem na twarzy. Przy współpracy z ludźmi najbardziej zwracam uwagę na ich nastawienie oraz zaangażowanie.

Obecnie mam przyjemność pełnić funkcję HR Managera w agencji Adore HR, z którą związana jestem od początku działalności. Kilkuletnie doświadczenie jako Rekruter i prowadzenie wielu projektów jednocześnie dało mi ogromną wiedzę na temat branży HR i rozeznanie w temacie rynku pracy, którą chętnie dzielę się ze swoim zespołem. Cenię sobie komunikatywność, relacyjność, profesjonalizm i energię w działaniu. Są to cechy z którymi się identyfikuję i poszukuję w ludziach, których spotykam. Doświadczyłam prowadzenia rekrutacji dla światowych firm, jak i dla polskich marek, co daje mi dużą świadomość potrzeb i oczekiwań Klientów, jak i pozwoliło poznać zróżnicowane postawy Kandydatów. W zarządzaniu i budowaniu zespołu kieruję się otwartością i partnerską postawą dla swoich współpracowników, co zdecydowanie przekłada się na efektywność i atmosferę w pracy. Nagrodzona w konkursie ogólnopolskim „Perły HR” jako najlepszy Konsultant w kategorii rekrutacje stałe. Human Resources jest dla mnie branżą w której się spełniam, która przynosi mi wiele satysfakcji, a przy tym nasze relacje z Klientami ugruntowują poczucie, iż nasza praca jest ceniona i potrzebna, co jeszcze dodatkowo wzmacnia motywację, chęć działania i moją pasję.

Milena Czarnecka