Dla naszego klienta, firmy z branży fitness, poszukujemy aktualnie osoby, która zajmie stanowisko Account Managera.

Account Manager

Nr referencyjny
AM/09/2018
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Aktywna sprzedaż usług Klientom Korporacyjnym na terenie całej Polski
  • Rozwój i wprowadzanie nowych produktów/usług na rynek
  • Nawiązywanie kontaktu oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Tworzenie oraz optymalizacja narzędzi handlowych
  • Współudział w przygotowaniu komunikacji marketingowej na temat powierzonej grupy produktów/Klientów
  • Udział w tworzeniu polityki cenowej
Wymagania
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze sprzedaży
  • Doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów handlowych z kadrą managerską/działami HR
  • Myślenie strategiczne, konsekwencja w realizowaniu założonych celów
  • Umiejętność zarządzania procesem sprzedaży
  • Nastawienie na skuteczne i szybkie rozwiązywanie problemów
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy częściowo mobilnej
Oferujemy
  • Pracę bogatą w wyzwania – możliwość realizowania własnych pomysłów, wpływania na rozwój firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy i systemu premiowego, adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników
  • Rozwój osobisty zapewniony dzięki podnoszeniu kwalifikacji poprzez wymianę wiedzy, realizację interdyscyplinarnych projektów i regularne szkolenia

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .