Dla naszego klienta z branży zdrowego trybu życia, w związku z rozwojem działalności firmy, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Analityka ds. rozwoju biznesu.

Analityk ds. rozwoju biznesu

Nr referencyjny
AB/07/2019
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Dbanie o optymalizację i efektywność działań firmy
  • Odpowiedzialność za wyliczanie oraz analizę danych organizacji w oparciu o wybrane wskaźniki biznesowe
  • Inicjatywa w tworzeniu i wdrażaniu nowych wskaźników biznesowych
  • Sprawdzanie skuteczności przeprowadzanych akcji promocyjnych
  • Dostrzeganie i proponowanie możliwych kierunków rozwoju firmy
  • Bezpośrednia współpraca z Kontrolerem Finansowym, Zarządem organizacji oraz innymi działami firmy
Wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą statystyczną danych (m.in. analiza korelacyjna, analiza trendów)
  • Biegła obsługa programu MS Excel (w tym VBA)
  • Umiejętność pracy na dużych pakietach danych – warunek konieczny
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z językiem SQL – warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w oparciu o wskaźniki niezbędne w analizie finansowej
  • Umiejętność obliczania stopy zwrotu z kampanii oraz marży na projektach
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bieżące śledzenie raportów m.in. rynkowych i ekonomicznych
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętnego stawiania hipotez
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z usług organizacji
  • Darmowe lekcje języka angielskiego
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .