Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się marketingiem i reklamą, poszukujemy osoby na stanowisko Art Director/Graphic Designer.

Art Director / Graphic Designer

Nr referencyjny
ADGD/04/2016
Lokalizacja
Warszawa (Ursynów/Kabaty)
Zakres obowiązków
  • Koordynowanie działań związanych z PR i działalnością reklamową firmy
  • Zarządzanie projektami interaktywnymi
  • Przygotowywanie materiałów do druku
  • Obrazowanie i projektowanie graficzne
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość pakietu Adobe CS (5 lub wyżej) - Photoshop, Illustrator, In Design
  • Praktyczna wiedza z obszaru UX i UI
  • Mile widziana znajomość składu DTP
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Posiadanie ciekawych projektów w portfolio
  • Terminowość, dbałość o szczegóły, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • Odpowiedzialną pracę w rozwijającej się firmie
  • Współpraca z doświadczonym teamem
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę na miejscu w siedzibie firmy w Warszawie (Ursynów/Kabaty)
  • Pracę na umowę o dzieło/własna działalność/umowę o pracę
  • Pracę od maja 2016 roku
  • Przedział oferowanego wynagrodzenia: 5000 - 6000 zł netto (do negocjacji)

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz własne portfolio lub link do portfolio, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .