Poszukujemy osób ze znajomością języka angielskiego do działu finansowego. Praca w międzynarodowej firmie działającej w obszarze wyszukiwarek internetowych, w wielokulturowym środowisku.

Asystent do działu finansowego z jęz. angielskim

Nr referencyjny
AF/05/2015
Lokalizacja
Kraków
Zakres obowiązków
  • Weryfikacja poprawności wystawionych faktur kierowanych do klientów
  • Działanie według procedur i bieżące kompletowanie dokumentów
  • Identyfikowanie obszarów do poprawy
  • Aktualizowanie wiedzy o produktach i usługach oferowanych przez klienta
  • Utrzymywanie satysfakcji klienta poprzez rozwiązywanie ich problemów
  • Podejmowanie dodatkowych zadań delegowanych przez Team Leadera
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w dziale finansowym
  • Wykształcenie minimum licencjackie
  • Analityczne myślenie
  • Dokładność, skrupulatność
  • Mile widziani studenci ostatniego roku
Oferujemy
  • Pracę w wielokulturowym środowisku
  • Umowę o pracę + benefity
  • Wynagrodzenie stałe + premie
  • Pracę w prestiżowej firmie

rekrutacja@adorehr.pl .