Dla naszego Klienta, firmy z ponad 20-letnim doświadczeniem w realizacji projektów biurowych i w centrach handlowych,  poszukujemy osoby na stanowisko Asystentka ds. Sprzedaży. To co oferuje nasz Klient to kompleksowa obsługa (od projektu po realizację) w zakresie aranżacji wnętrz zarówno Klientom korporacyjnym jak i niestandardowym. Współpracuje z wieloma znanymi, światowymi markami meblowymi. Filozofią firmy jest budowanie i utrzymywanie trwałych relacji opartych na zaufaniu, dlatego przykłada ona największą wagę do zadowolenia Klienta oferując mu produkty nie tylko użyteczne, ale i designerskie- łączące wygląd z zastosowaniem.

Asystentka ds. Sprzedaży (Interior Design)

Nr referencyjny
AS/09/2015
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Profesjonalna obsługa Klientów odwiedzających showroom
  • Aktywne pozyskiwanie i budowanie relacji z Klientem
  • Ścisła współpraca z działem handlowców, projektantów i architektów
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji dla Klientów
  • Szukanie różnych rozwiązań według potrzeb Klienta
  • Wspieranie koordynatorów projektów
  • Praca związana z realizacją targetów sprzedażowych
Wymagania
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Mile widziani absolwenci kierunków takich jak ASP, architektura i pokrewnych
  • Biegły język angielski
  • Miła aparycja, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zainteresowanie design'em i projektowaniem wnętrz
Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • Częste Szkolenia krajowe i zagraniczne
  • Pracę w kreatywnym zespole

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty rekrutacja@adorehr.pl .