Naszym Klientem jest firma zajmująca się sprzedażą artykułów dla dzieci, będąca polskim liderem w internetowej dystrybucji produktów dziecięcych. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Asystent/ka Dyrektora Marketingu.

Asystent/ka Dyrektora Marketingu

Nr referencyjny
ADM/07/2018
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Wspieranie Dyrektora Marketingu w bieżących projektach marketingowych
  • Wdrażanie działań marketingowych
  • Zlecanie produkcji materiałów reklamowych
  • Realizacja akcji promocyjnych
  • Przygotowywanie analiz, raportów na potrzeby akcji marketingowych
  • Weryfikowanie wyników prowadzonych działań marketingowych
  • Monitoring rynku i konkurencji
Wymagania
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Zdolności analityczne
  • Skrupulatność, szczegółowość, komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy własnej, kreatywność, inicjatywa w działaniu
  • Praktyczna znajomość MS Office
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Rozwój kompetencji w obszarze marketingu

rekrutacja@adorehr.pl .