Dla naszego klienta, producenta i dystrybutora przemysłowych środków chemicznych, poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki z językiem angielskim.

Asystent/ka z językiem angielskim

Nr referencyjny
AZA/12/2019
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Wsparcie biura w bieżących sprawach
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentów przeznaczonych dla księgowości
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów firmowych oraz ich archiwizacja
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Organizowanie spotkań
  • Organizacja i prowadzenie rozliczeń podróży służbowych
  • Udział w tworzeniu kampanii marketingowych/reklamowych
  • Dbanie o zapewnienie niezbędnych dla firmy materiałów i produktów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami
Wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym/takim samym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum C1) – warunek konieczny, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu materiałów reklamowych
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa w działaniu
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi
  • Skrupulatność oraz dokładność w wykonywanych zadaniach
  • Umiejętność wyznaczania sobie priorytetów
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
Oferujemy
  • Możliwość podjęcia pracy od stycznia 2020 roku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę na pełen etat
  • Współpracę na zasadzie B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .