Dla polskiej prężnie rozwijającej się firmy będącej członkiem międzynarodowej grupy z branży usług logistycznych, zajmującej się kompleksową organizacją transportu kolejowego, morskiego, lotniczego i samochodowego, poszukujemy Asystentki Zarządu.

Asystent/ka Zarządu

Nr referencyjny
AZ/02/2019
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Wsparcie Zarządu w bieżących sprawach
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych
  • Tworzenie prezentacji oraz ofert
  • Odpowiedzialność za mailową korespondencję z kontrahentami
  • Przygotowywanie raportów z działań własnych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Wymagania
  • Doświadczenie - osoba bez doświadczenia lub poszukująca swojej pierwszej pracy będzie mile widziana
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2) – warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu materiałów reklamowych
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa w działaniu
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Realne możliwości rozwoju
  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .