Przy współpracy z naszym Partnerem Biznesowym, wiodącą firmą na rynku Polskim, specjalizującą się w outsourcingu personalnym specjalistów IT,  do międzynarodowego projektu poszukujemy:

BizTalk Developer (praca zdalna)

Nr referencyjny
BIZ/08/2015
Lokalizacja
Praca zdalna
Zakres obowiązków
  • Migracja rozwiązań integracyjnych opartych na platformie JAVA do Microsoft BizTalk 2013
  • Programowanie i projektowanie interfejsów BizTalk
  • Badania nowych typów interfejsów, w celu integracji z Microsoft BizTalk
Wymagania
  • 4 lata doświadczenia w programowaniu w BizTalk 2006 i wyżej
  • 4 lata doświadczenia w .NET C#
  • Mile widziana znajomość MS Azure
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca swobodną komunikację)
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie
Oferujemy
  • Możliwość pracy w ramach Home Office (Wizyta u pracodawcy min. 5 razy w miesiącu na terenie Śląska)
  • Miesięczny okres wdrożeniowy w projekt w Holandii lub Szwecji
  • Udział w ciekawym, międzynarodowym projekcie umożliwiającym zdobycie cennego doświadczenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (przy współpracy B2B)
  • Pracę w 6 osobowym zespole

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .