Dla naszego klienta, producenta i dystrybutora przemysłowych środków chemicznych poszukujemy osoby na stanowisko Business Development Managera – branża olejowa.

Business Development Manager – branża olejowa

Nr referencyjny
BDO/11/2019
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Planowanie strategii sprzedażowej na podległym obszarze
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na terenie m.in. Europy, Afryki Północnej, Półwyspu Arabskiego
  • Monitorowanie nowych zamówień od pozyskanych kontrahentów
  • Tworzenie ofert sprzedaży i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Skuteczne finalizowanie sprzedaży
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji
  • Raportowanie wyników sprzedażowych
Wymagania
  • Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży - mile widziane doświadczenie w sprzedaży olejów silnikowych
  • Znajomość specyfiki branży olejowej
  • Doświadczenie w działalności handlowej minimum na rynku europejskim
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dobra orientacja na rynku biznesowym,  mile widziana znajomość rynku dystrybutorów olejów silnikowych
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, pracowitość, samodzielność i uczciwość
  • Proaktywne podejście oraz otwarty umysł
  • Gotowość do częstych podróży służbowych oraz czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Premiowy system wynagradzania – stałe wynagrodzenie podstawowe plus premia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .