Poszukujemy osób ze znajomością języka portugalskiego do działu finansowego. Praca w międzynarodowej firmie działającej w obszarze wyszukiwarek internetowych, w wielokulturowym środowisku.

Collections Analyst with Portuguese

Nr referencyjny
CA/05/2015
Lokalizacja
Kraków
Zakres obowiązków
  • Zarządzanie kontami księgi głównej oraz saldami należności klientów
  • Utrzymywanie kontaktów e-mailowych i telefonicznych z klientami
  • Aktywne budowanie relacji z klientem, poszukiwanie sposobów na poprawę satysfakcji klienta
  • Obszar działania – alokacja środków pieniężnych, zarządzanie zaległymi płatnościami
  • Opracowanie i zarządzanie planami płatności klienta
  • Prowadzenie działań zgodnych z zasadami i procedurami firmy
  • Wyszukiwanie odpowiednich rozwiązań usprawniających terminową wpłatę należności przez klienów
Wymagania
  • Biegła znajomość języka portugalskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum pół roczne doświadczenie w obsłudze klienta
  • Mile widziane doświadczenie w dziale finansowym
  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Office
  • Doświadczenie w międzynarodowych korporacjach
  • Dokładność, analityczność
Oferujemy
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę + benefity
  • Wynagrodzenie stałe + premie
  • Szkolenia

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. rekrutacja@adorehr.pl .