Poszukujemy osób ze znajomością języków: czeski+słowacki+angielski bądź węgierski+angielski do działu obsługi Klienta, to nie jest sprzedaż!. Praca w międzynarodowej firmie działającej w obszarze wyszukiwarek internetowych, w wielokulturowym środowisku.

Customer Service Representatives with Czech and Slovak or Hungarian

Nr referencyjny
CSR/10/2015
Lokalizacja
Kraków
Zakres obowiązków
  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta w języku czeskim i słowackim bądź węgierskim (rozmowy przychodzące)
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta
  • Znajomość produktów i usług firmy
Wymagania
  • Min. półroczne doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Biegła znajomość języka czeskiego i słowacki bądź węgierskiego, preferowani native speaker
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, C1 (szkolenie wprowadzające odbywa się w j. angielskim)
  • Mile widziane doświadczenie w dziale technicznym
Oferujemy
  • Pracę w wielokulturowym środowisku
  • Umowa o pracę + benefity
  • Wynagrodzenie stałe + premie
  • Pracę w prestiżowej firmie

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .