Agencja Rekrutacyjna Adore HR prowadzi obecnie proces rekrutacyjny dla swojego Klienta na stanowisko: Customer Service Team Leader z językiem angielskim. Praca w międzynarodowej firmie działającej w obszarze wyszukiwarek internetowych, w wielokulturowym środowisku.

Customer Service Team Leader z językiem angielskim

Nr referencyjny
TLG/02/2015
Lokalizacja
Kraków
Zakres obowiązków
  • Nadzorowanie pracy zespołu ds. obsługi klienta (10-20 osobowym)
  • Organizowanie codziennych obowiązków zespołu, zarządzanie harmonogramem
  • Motywowanie i wspieranie podwładnych w celu osiągania założonych celów oraz poziomu efektywności (KPI, SLA)
  • Monitorowanie jakości obsługi klienta i zapewnienia najwyższych standardów w tym zakresie
  • Wdrażanie do pracy nowych pracowników i zapewnienie systemu szkoleń
  • Monitorowanie przychodzących  żądań klienta biznesowego
  • Analizowanie dostępnych raportów z zakresu poziomu satysfakcji klienta celem udoskonalenia obsługi
  • Identyfikowanie potrzeb szkoleniowych
  • Prowadzenie szkoleń i coachingu dla obecnego zespołu
  • Tworzenie szablonów, gotowych odpowiedzi itp., w celu zapewnienia integralności w komunikacji
Wymagania
  • Biegła znajomość języka angielskiego, min. C1
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Min. 1 rok doświadczenia w Obsłudze Klienta
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność motywowania pracowników i tworzenia miłej atmosfery pracy
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office
Oferujemy
  • Umowę o pracę + benefity
  • Pracę w prestiżowej firmie
  • Unikalne środowisko biurowe, pokoje gier
  • Pracę w energetycznym i innowacyjnym środowisku

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. rekrutacja@adorehr.pl .