Dla międzynarodowej firmy, uchodzącej za  lidera w branży e-commerce, będącej dostawcą innowacyjnych rozwiązań z zakresu nowych technologii, obecnie poszukujemy kreatywnych i energicznych osób na stanowisko:

Customer Success Specialist (Account Management) with German

Nr referencyjny
CSSWEB/01/2017
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Kontakt z obecnymi klientami firmy za pomocą maila chatu i telefonu w celu udzielania porad oraz proponowania najlepszych rozwiązań z asortymentu organizacji
  • Przeprowadzanie oceny wypracowanych wyników, wprowadzanie nowych rozwiązań w celu podniesienia satysfakcji klientów z oferowanych produktów
  • Współpraca z działem wsparcia oraz sprzedaży pod względem zarządzania zgłoszeniami klientów
  • Przeprowadzanie podstawowej analizy poziomu zadowolenia klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami
  • Współpraca z działem Zarządzania Produktem, Technicznym oraz Operacji w celu ulepszania produktu
Wymagania
  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku Customer Service i/lub Account Manager
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie biegłym/komunikatywnym oraz języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość platform ZenDesk i SalesForce
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zdolności komunikacyjne oraz dobra organizacja własnego czasu
  • Pasja związana z oprogramowaniem internetowym
Oferujemy
  • Pracę w młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespole :)
  • Tworzenie innowacyjnych i interesujących projektów e-commerce dla takich znanych marek jak eBay czy Amazon
  • Darmowe lekcje języka francuskiego, angielskiego, niemieckiego oraz dla obcokrajowców - polskiego
  • Częste imprezy integracyjne :)
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + liczne bonusy)
  • Po okresie próbnym bezpłatnie karta multisport oraz prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .