Nasz klient to skandynawska firma o wysokiej kulturze organizacyjnej, lider w swojej branży, istniejąca od ponad 100 lat na rynku światowym. Firma jest producentem wysokiej jakości urządzeń czyszczących, takich jak specjalistyczne odkurzacze , automaty szorujące, zamiatarki i szorowarki. W związku z dynamicznym rozwojem oraz zmianami strukturalnymi poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca Techniczny

Doradca Techniczny (maszyny czyszczące)

Nr referencyjny
DT/01/2017
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Koordynacja zadań wynikających z procedury prezentacji maszyn czyszczących
  • Pokazy maszyn czyszczących u klientów
  • Zarządzanie podległym magazynem maszyn pokazowych (dbanie o stan techniczny i wizualny maszyn)
  • Prowadzenie szkoleń z obsługi maszyn czyszczących u klienta
  • Częste wyjazdy służbowe na terenie całej Polski
  • Ścisła współpraca z działem handlowym oraz innymi działami w firmie
Wymagania
  • Praktyczna znajomość maszyn czyszczących pod kątem ich funkcjonalności i budowy
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji handlowych maszyn czyszczących
  • Umiejętność naprawy maszyn czyszczących będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość obsługi programu CRM
  • Prawo jazdy kat. B
  • Poszukujemy osoby pewnej siebie, empatycznej i przede wszystkim uśmiechniętej :)
Oferujemy
  • Pracę u jednego z czołowych producentów maszyn czyszczących na rynku
  • Umowę o pracę
  • Pozytywną atmosferę w zgranym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, auto
  • Prywatną opiekę medyczną

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .