Dla firmy, działającej na rynku od ponad 40 lat, będącej producentem kontenerów oraz konstrukcji stalowych, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektor Produkcji.

Dyrektor Produkcji

Nr referencyjny
DP/08/2016
Lokalizacja
Woj. pomorskie
Zakres obowiązków
  • Planowanie, nadzór i koordynacja procesów produkcyjnych
  • Koordynacja pracy działu produkcji zgodnie z ustaleniami dokonanymi z danym klientem, wpływ na proces produkcji poprzez jego usprawnianie
  • Zarządzanie kadrą kierowniczą odpowiedzialną za produkcję
  • Nadzór nad działem produkcyjnym firmy, wyznaczanie celów, motywowanie pracowników, kontrola uzyskiwanych wyników
  • Utrzymywanie dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych relacji z klientami
  • Opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją
  • Badanie rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • Bieżąca współpraca z Zarządem firmy, działem handlowym oraz działem produkcji
Wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z produkcją elementów stalowych – warunek konieczny
  • Aktualna wiedza o rynku oraz ciągła chęć jej dalszego poszerzania
  • Wiedza na temat konstrukcji i elementów stalowych
  • Znajomość specyfiki procesu produkcji elementów stalowych
  • Wyższe wykształcenie, zdobyty tytuł inżyniera
  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • Umiejętność negocjacji, elastyczność, operatywność, analityczny umysł
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pomoc w relokacji

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .