Naszym Klientem jest firma odzieżowa, właściciel znanej marki, obecny na polskim rynku od 20 lat. Jego kolekcje można nabyć już w ponad 150 sklepach na terenie całej Polski, a dzięki dynamicznemu rozwojowi marki niedługo rozszerzy zakres swojej działalności o kolejne obszary kraju. Aktualnie do zespołu Naszego Klienta poszukujemy osoby, która zajmie stanowisko E-commerce Managera.

E-commerce Manager

Nr referencyjny
ECM/02/2018
Lokalizacja
Bydgoszcz
Zakres obowiązków
  • Dbanie o rozwój i współpracę z e-sklepem organizacji
  • Nadzór nad pracą agencji zewnętrznych: developerzy, SEO, SEM, studio fotograficzne
  • Nadzór nad wprowadzaniem usprawnień w e-commerce marki
  • Kontrola jakości realizacji zamówień oraz obsługi klienta
  • Analiza wyników i przygotowywanie rekomendacji
  • Ścisła współpraca z działem marketingu i handlowym
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy dla branży e-commerce
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Google Analitics, Google AdWords
  • Wiedza z zakresu: afiliacji, marketing automation, omnichannel
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Praktyczna wiedza z zakresu zasad bezpieczeństwa systemów e-commerce
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu
  • Mile widziane będzie doświadczenie w branży fashion oraz wdrażaniu rozwiązań omnichanel
  • Znajomość trendów w branży retail i e-commerce – dodatkowy atut
Oferujemy
  • Pracę na pełen etat
  • Praca stacjonarna i częściowo zdalna (kwestia do uzgodnienia)
  • Podstawowe narzędzia pracy

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .