Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży logistycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Finance Manager

Nr referencyjny
FM/04/2017
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz terminowe przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnych z lokalnymi zasadami rachunkowości (GAAP)
  • Kontrola rachunków bilansowych, dbanie o prawidłowość rozliczeń
  • Odpowiedzialność za przygotowanie, analizę oraz terminowe złożenie wymaganych deklaracji VAT
  • Dbanie o terminowe składanie wymaganych deklaracji podatkowych oraz bieżące śledzenie zmian w prawie podatkowym, a także kontrola ich stosowania
  • Prowadzenie comiesięcznych amortyzacji środków trwałych
  • Zarządzanie procesem windykacji należności
  • Wspieranie działalności nowo powstałego oddziału firmy na Węgrzech, współpraca z lokalnym biurem rachunkowym oraz przygotowywanie comiesięcznego rozliczenia ksiąg rachunkowych.
  • Bieżąca współpraca z zagraniczną centralą firmy
  • Wsparcie CFO w podejmowaniu strategicznych decyzji finansowych
Wymagania
  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość zasad rachunkowości
  • Znajomość polskiego prawa podatkowego oraz chęć ciągłej aktualizacji i poszerzania wiedzy z tego zakresu
  • Solidne doświadczenie w przeprowadzaniu procesów zamknięcia roku oraz miesiąca
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację zarówno pisemną, jak i ustną
  • Gotowość do odbycia szkolenia poza granicami kraju (ok. 1-2 miesiące)
  • Elastyczność, umiejętności analityczne, samodzielność w działaniu
Oferujemy
  • Pracę w międzynarodowej firmie logistycznej, dynamicznie rozwijającej się na polskim rynku
  • Możliwość udziału w ciekawych międzynarodowych projektach
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Samochód służbowy, telefon, laptop
  • Pozytywną atmosferę pracy

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .