Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Główna/y Księgowa/y

Nr referencyjny
GK/08/2019
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Merytoryczny oraz organizacyjny nadzór nad działem księgowości (4 osoby) –zarządzanie zespołem, podział zadań, nadzór
  • Prowadzenie ksiąg dwóch spółek firmy
  • Tworzenie sprawozdań finansowych zgodnie z określonymi standardami
  • Przekazywanie dokumentacji odnośnie cen transferowych do odpowiedniego podmiotu
  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszelkich ewidencji księgowych
  • Udział w spotkaniach dotyczących procedury MDR, konsultacjach z doradcami podatkowymi
  • Kontakt oraz współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP) oraz audytorami
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych (VAT, CIT, PIT, podatek u źródła, JPK)
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów księgowych, dbanie o jego prawidłowość
  • Tworzenie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
  • Współpraca z Dyrektorem Finansowym, Dyrektorem Handlowym, Dyrektorem Operacyjnym oraz działami w firmie
Wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na takim samym/podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (poziom minimum B2)
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i polskiego prawa podatkowego
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Finanse i rachunkowość lub pokrewnym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Elastyczność w działaniu
  • Komunikatywność, umiejętność delegowania zadań
Oferujemy
  • Możliwość rozpoczęcia pracy już od 1.09 br.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia roczna
  • Bogaty pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie
  • Możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby
  • Pracę w dogodnej komunikacyjnie lokalizacji

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .