Dla naszego klienta z branży fitness, w związku z rozwojem działalności firmy, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Grafika - Webmastera.

Grafik – Webmaster

Nr referencyjny
GW/12/2018
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Dbanie o wizualną oraz merytoryczną treść strony internetowej
  • Przygotowywanie materiałów graficznych oraz marketingowych zgodnie z Key Visual w obszarze digitalu i druku (m. in. materiały graficzne na stronę www, display, mailingi, ulotki, grafiki do social mediów itp.)
  • Udoskonalanie i optymalizacja Landing Page - projekty graficzne i ich wdrażanie
  • Koordynowanie działań związanych z funkcjonowaniem strony internetowej firmy - aktualizowanie treści oraz grafiki
  • Dbanie o wizualną spójność marki
Wymagania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w agencji interaktywnej
  • Doświadczenie w posługiwaniu się programami z pakietu Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop)
  • Biegła umiejętność obsługi oprogramowania Wordpress
  • Praktyczna znajomość HTML5, PHP, CSS, JavaScript, MySQL
  • Znajomość dobrych praktyk UX oraz UI
  • Umiejętność zabezpieczania witryn
  • Znajomość Responsive Web Design (RWD)
  • Doświadczenie w optymalizacji strony pod kątem SEO
  • Posiadanie ciekawych projektów w portfolio
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z klubu fitness
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz własne portfolio lub link do portfolio, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .