Naszym Klientem jest firma odzieżowa, właściciel znanej marki, obecny na polskim rynku od 20 lat. Jego kolekcje można nabyć już w ponad 150 sklepach na terenie całej Polski, a dzięki dynamicznemu rozwojowi marki niedługo rozszerzy zakres swojej działalności o kolejne obszary kraju. Aktualnie do zespołu Naszego Klienta poszukujemy osoby, która zajmie stanowisko HR Managera.

HR Manager

Nr referencyjny
HRM/02/2018
Lokalizacja
Bydgoszcz
Zakres obowiązków
  • Zarządzanie obszarami z zakresu tzw. miękkiego HR-u (m.in. rekrutacją, szkoleniami, systemami motywacyjnymi, oceną pracowników, komunikacją wewnętrzną, relacjami pracowniczymi)
  • Wyznaczenie procedur, standardów z wyżej wymienionego zakresu
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi w podległych sklepach
  • Bieżąca współpraca z Kierownikami Sklepów i Kierownikami Regionalnymi w obszarze rekrutacji (analiza dotychczasowych procesów, bieżące wsparcie w prowadzonych rekrutacjach, przeprowadzanie szkoleń odnośnie prawidłowego przebiegu rekrutacji, udział w bieżących rekrutacjach, współpraca w ustaleniu warunków zatrudnienia)
  • Bieżący monitoring poziomu zatrudnienia oraz rotacji pracowników
  • Dbanie o relacje pracownicze, doradztwo w zakresie polityki zarządzania zasobami ludzkimi
  • Analiza potrzeb szkoleniowych oraz doradztwo w kwestiach wprowadzenia potrzebnych zmian w polityce działań rozwojowych
  • Aktywny udział i doradztwo oraz koordynacja wszelkich działań związanych z promocjami, zmianą wynagrodzeń oraz przyznawaniem nagród rocznych
  • Badanie kompetencji pracowników, udział w procesie ocen okresowych
  • Tworzenie raportów oraz analiz na potrzeby zarządu
Wymagania
  • Minimum 4-5 letnie doświadczenie na stanowisku HR Managera
  • Ugruntowane wcześniejsze doświadczenia zdobyte w obszarach miękkiego HR – szczególnie w obszarze rekrutacji, szkoleń / rozwoju
  • Praktyczna znajomość prawa pracy
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Ekspercka wiedza dotycząca, rekrutacji, narzędzi rekrutacyjnych, metodyk zarządzania projektami rekrutacyjnymi / rozwojowymi
  • Wiedza dotycząca procesów HR oraz narzędzi pozwalających na efektywną ich kontrolę
  • Mile widziane doświadczenie w branży retail
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność budowania i utrzymywania efektywnych relacji
Oferujemy
  • Umowę o pracę bądź własną działalność gospodarczą
  • Pracę na pełen etat
  • Podstawowe narzędzia pracy

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .