Naszym Klientem jest firma zajmująca się kompleksową obsługą klientów w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych oraz eksploatacji w branży telekomunikacyjnej, teleinformatycznej oraz elektroenergetycznej.

Inżynier ds. Projektów Budowlanych

Nr referencyjny
IPB/03/2017
Lokalizacja
Łódź
Zakres obowiązków
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Zgierzu
  • Udział w uzyskiwaniu niezbędnych pozwoleń
  • Zarządzanie projektem od strony technicznej i finansowej, wykonywanie przeliczeń do postępowań przetargowych - warunek konieczny
  • Tworzenie harmonogramu projektu oraz nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Tworzenie i kontrolowanie budżetu projektu
  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu oraz raportowanie
  • Nadzór nad wykonywanymi w ramach projektu zadaniami
  • Nadzór nad zamówieniami oraz zakupami
  • Bezpośredni kontakt i współpraca z inwestorami oraz podwykonawcami
  • Współpraca z biurem sprzedaży, oraz działem handlowym
Wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo), uprawnienia
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, procedur administracyjnych oraz procedury udziału w przetargach
  • Znajomość rynku kolejowego
  • Wiedza techniczna
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie CAD i Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, inicjatywa, mobilność
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Znaczny zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań
  • Realna możliwość awansu w strukturach firmy na stanowisko Kierownika Budowy (po przepracowaniu ok. 1 roku)
  • Dużą różnorodność zadań umożliwiającą rozwój zawodowy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Stałe wynagrodzenie

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .