Naszym Klientem jest prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego wiodącą działalnością jest handel wyrobami hutniczymi, przywiązujące dużą wagę do zapewnienia klientom produktów najwyższej jakości. Aktualnie, do biura handlowego w Gdyni, poszukujemy ukierunkowanego na budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz komunikatywnego Specjalisty ds. handlowych.

Specjalista ds. handlowych (branża wyrobów stalowych)

Nr referencyjny
SPEC/07/2015
Lokalizacja
Gdynia
Zakres obowiązków
  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie stałych relacji z klientami
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych, organizowanie i prowadzenie spotkań handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych
  • Analizowanie potrzeb klientów i doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań
  • Przygotowywanie bieżących ofert i przetargów oraz ich aktualizacja
  • Ścisła współpraca z działami realizacji, w celu zapewnienia należytej obsługi nowo pozyskanych klientów
Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży asortymentu z branży stalowej/ spawalniczej/ maszynowej/ ogólnobudowlanej
  • Wykształcenie średnie bądź wyższe
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Wysokie kompetencje handlowe, a także wytrwałość w dążeniu do celu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii uzależnionej od wyników
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon)
  • Możliwość sprawdzenia własnych możliwości w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szansę poszerzenia doświadczeń zawodowych

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .