Dla naszego Klienta – firmy Quick Service Logistics poszukujemy osób na stanowisko: Kierowca C+E.

Kierowca C+E (Europa Zachodnia)

Nr referencyjny
CE/08/2018
Lokalizacja
Niemcy - Europa Zachodnia
Zakres obowiązków
  • Prowadzenie pojazdu kat. CE typu chłodnia na terenie Europy Zachodniej
  • Kontrolowanie temperatury dla produktów
  • Dostawa produktów spożywczych do wytyczonych punktów
  • Obsługa urządzenia typu iPad w celu potwierdzenia realizacji dostawy towaru do odbiorcy
Wymagania
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Aktualna cyfrowa karta kierowcy (ważna min. na następny rok)
  • Obywatelstwo państwa członkowskiego UE
  • Doświadczenie, jako kierowca C+E – mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu chłodnia
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (nie jest to wymóg konieczny)
Oferujemy
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę na terenie Niemiec
  • Bezpłatne zakwaterowanie weekendowe
  • Wsparcie w sprawach administracyjnych (ubezpieczenie rentowo/emerytalne, meldunek, otwarcie konta bankowego, rejestracja w urzędzie skarbowym)
  • Wynagrodzenie podstawowe + diety + premie

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz ze skanem prawa jazdy oraz karty kierowcy. rekrutacja@adorehr.pl .