Dla wiodącego dystrybutora sypkich materiałów z branży budowlanej poszukujemy aktualnie osób na stanowisko:

Kierowca C+E (cementonaczepy)

Nr referencyjny
KCEWS/12/2018
Lokalizacja
woj. opolskie lub śląskie
Zakres obowiązków
  • Prowadzenie pojazdu (cementonaczepy) kat. CE w obrębie całej Polski
  • Załadowanie towaru w siedzibie firmy i rozładowanie go u klienta
  • Dbanie o stan przewożonego towaru
  • Dostarczanie cementu i spoiw do wyznaczonej lokalizacji
Wymagania
  • Mile widziane doświadczenie w transporcie cementu i spoiw
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Karta kierowcy (ważna min. na następny rok)
  • Aktualne świadectwo kwalifikacji
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Ważne badania psychologiczne
Oferujemy
  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz ze skanem prawa jazdy oraz karty kierowcy na adres: rekrutacja@adorehr.pl .