Naszym klientem jest firma produkcyjna, posiadająca siedzibę ok. 100km od Gdańska. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ds. Zakupów

Nr referencyjny
KZ/08/2017
Lokalizacja
woj. pomorskie
Zakres obowiązków
  • Planowanie i sterowanie procesami zakupowymi w firmie
  • Kierowanie zespołem działu zakupów
  • Działania związane z zarządzaniem łańcuchem dostaw w firmie:
    • Wybór, ocena oraz wprowadzanie dostawców
    • Pozyskiwanie nowych dostawców (także na rynku międzynarodowym)
    • Sporządzanie planów zapotrzebowania materiałowego oraz budżetowanie
    • Analiza rynków zakupowych
    • Współpraca przy tworzeniu nowych procesów oraz poprawianiu istniejących procesów w zakładzie produkcyjnym
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie zarówno w Polsce, jak i zagranicą
  • Udział w branżowych targach międzynarodowych
Wymagania
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale zakupów (mile widziane doświadczenie w międzynarodowych firmach produkcyjnych)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Dodatkowo mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych w Polsce i zagranicą
  • Otwartość, komunikatywność i kreatywność w działaniu
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwości udziału w różnego rodzaju imprezach branżowych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .