Firma specjalizująca się w zatrudnianiu obcokrajowców. Jej wieloletnie doświadczenie pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Firma działa na rynku polskim i ukraińskim, współpracuje również z wieloma firmami znajdującymi się na terenie Europy. Wśród klientów firmy są zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa.

Kierownik Działu Rekrutacji z językiem ukraińskim/rosyjskim

Nr referencyjny
KDR/06/2017
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Planowanie działań w zakresie świadczenia usług agencji pracy tymczasowej
  • Odpowiedzialność za realizację planów rekrutacyjnych ilościowych i jakościowych
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu (8 osób) w oddziałach firmy (Polska i Ukraina)
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Współtworzenie polityki Employer Brandingu
  • Nadzór nad wdrażaniem narzędzi z zakresu HRM
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu
  • Współpraca z Kierownikiem Działu Obsługi Klienta odnośnie realizacji zamówień
Wymagania
  • Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami rekrutacyjnymi – masowymi w agencji pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu przynajmniej kilku osobowym zespołem i/lub zespołami projektowymi
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (Ukraina)
  • Umiejętności budowania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych
  • Doświadczenie w pracy w rozproszonej strukturze
  • Wykształcenie wyższe
  • Kreatywność przy wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Dobre umiejętności analityczne
  • Zamiłowanie do dynamicznej pracy oraz dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Pracę pełną ambitnych wyzwań zawodowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy (auto, laptop, telefon)
  • Stabilne zatrudnienie

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .