Naszym klientem jest niemiecka firma z branży spedycyjno logistycznej. Główną działalnością firmy jest organizacja międzynarodowych i krajowych transportów całopojazdowych oraz drobnicowych, a także obsługa logistyczna firm. W związku z ciągłym rozwojem firmy oraz samego działu FTL, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Działu Spedycji Międzynarodowej FTL

Nr referencyjny
KFTL/06/2018
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Rozbudowa i koordynowanie pracy działu spedycji międzynarodowej
  • Zarządzanie 3 osobowym zespołem spedytorów
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z obecnymi klientami, a także pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych oraz dokonywanie wycen w oparciu o obowiązujące w firmie zasady
  • Kompleksowa organizacja transportów międzynarodowych całopojazdowych
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami (ustalanie warunków transportu, negocjacje stawek, pozyskiwanie przewoźników)
  • Realizacja założeń budżetowych oraz optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • Współpraca z innymi działami firmy
Wymagania
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Głowa pełna pomysłów na rozbudowę oraz funkcjonowanie zespołu spedycji międzynarodowej FTL :)
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w organizowaniu całopojazdowych transportów międzynarodowych
  • Mile widziane doświadczenie w organizowaniu przewozów kabotażowych
  • Świetna znajomość rynku transportowego, w tym rynku firm przewozowych
  • Doświadczenie sprzedażowe – umiejętność wyszukiwania nowych możliwości i kanałów sprzedaży, umiejętność pozyskiwania nowych klientów
  • Wysokie zdolności negocjacyjne i skuteczność w działaniu
  • Praktyczna znajomość giełd transportowych (Trans i Timo)
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w codziennej pracy
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość procedur przetargowych
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w stabilnej, niemieckiej firmie, bez rozbudowanych struktur korporacyjnych
  • Ogromną samodzielność w działaniu i kreowaniu pracy podległego działu
  • Otwartość na realizację nowych pomysłów (krótka ścieżka decyzyjna)
  • Realne możliwości wpływania na funkcjonowanie działu i firmy
  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy, który będziesz miał okazję samodzielnie wykreować :)
  • Szereg benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, kursy językowe)

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .