Naszym Klientem jest firma Positive Assistance zajmująca się projektami z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budownictwie. W związku z rozwojem działalności aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Robót Elektrycznych.

Kierownik Robót Elektrycznych

Nr referencyjny
KRE/03/2018
Lokalizacja
Warszawa i okolice
Zakres obowiązków
  • Pełnienie obowiązków kierownika robót w rozumieniu prawa budowlanego
  • Organizacja oraz nadzór realizacji robót elektrycznych I teletechnicznych zgodnie z prawem budowlanym, sztuką budowlaną i zasadami BHP
  • Nadzór nad powadzeniem dokumentacji oraz analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • Zatwierdzanie przerobów
  • Zarządzanie materiałami i sprzętem w procesie budowy
  • Prowadzenie rozliczeń finansowych inwestycji (w tym kosztorysowanie robót)
Wymagania
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie o profilu technicznym (mile widziana specjalizacja: elektronika, elektrotechnika lub pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu robót
  • Uprawnienia budowlane w specjalności elektrycznej do kierowania robotami bez ograniczeń
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość MS Office, systemu operacyjnego, środowiska CAD, biegła obsługa poczty elektronicznej
  • Dokładność, terminowość, asertywność
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/kontrakt/umowę zlecenie
  • Pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .