Naszym Klientem jest firma zajmująca się sprzedażą artykułów dla dzieci, będąca polskim liderem w internetowej dystrybucji produktów dziecięcych. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Sklepu Stacjonarnego.

Kierownik Sklepu Stacjonarnego

Nr referencyjny
KSS/04/2018
Lokalizacja
Bliski Targówek
Zakres obowiązków
  • Realizacja założonych planów strategicznych i operacyjnych
  • Dbanie o efektywność ekonomiczną i wynik finansowy podległej jednostki handlowej
  • Organizowanie pracy własnej i podległego personelu (5 osób) w zakresie sprzedaży, bezpieczeństwa i szkoleń
  • Dbanie o odpowiedni poziom motywacji oraz wiedzy u pracowników
  • Nadzór nad prawidłowym zatowarowaniem sklepu w stosunku do popytu
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów, realizowanie akcji promocyjnych i reklamowych
  • Kontrola realizacji założeń standardów obsługi klienta obowiązujących w firmie
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań zgodnie z polityką firmy
Wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Wiedza z zakresu sprzedaży, marketingu
  • Nastawienie prosprzedażowe
  • Orientacja na osiąganie założonych celów
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji
  • Dobra organizacja pracy własnej, kreatywność, inicjatywa w działaniu
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Praca w dynamicznym zespole profesjonalistów

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .