Naszym Klientem jest firma zajmująca się sprzedażą artykułów dla dzieci, będąca polskim liderem w internetowej dystrybucji produktów dziecięcych. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Kontrolera Sklepów Stacjonarnych

Kontroler Sklepów Stacjonarnych

Nr referencyjny
KST/07/2019
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
Na podanym stanowisku będziesz:
  • Dbać o to, aby każdy ze sklepów firmowych działał sprawnie, sprzedaż była jak najwyższa, a w dokumentach panował porządek
  • Kontrolnie odwiedzać sklepy należące do organizacji
  • Tworzyć i dopilnowywać wdrożenia nowych procedur, które podniosą efektywność działania sklepów firmy
  • Wspierać zespoły sprzedażowe m.in. w akcjach promocyjnych
  • Raz w roku organizować i nadzorować inwentaryzację
  • Opracowywać raporty sprzedażowe podległych sklepów
  • Współpracować z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży oraz Kierownikami poszczególnych sklepów
Wymagania
Jeśli:
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Potrafisz pracować w programie MS Excel i masz doświadczenie z tabelami przestawnymi
  • Jesteś gotowa/-y do około 2 wyjazdów służbowych w miesiącu
  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia
  • Potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę oraz wykazujesz się inicjatywą i kreatywnością w działaniu
  • Jesteś osobą zaangażowaną i samodzielną
  • Lubisz pracę w zespole

Oferujemy
Otrzymasz od nas:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Elastyczne godziny pracy
  • Narzędzia niezbędne Ci do pracy (telefon, laptop)
  • Zawsze wolne weekendy
  • Miłą i przyjazną atmosferę w biurze, która uprzyjemni Ci codzienną pracę

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .