Nasz klient to niemiecka firma należąca do międzynarodowej grupy mającej swoją siedzibę w Norymberdze. Firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu IT, SAP i inżynierii, obecnie jest liderem w swojej branży na niemieckim rynku. W związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału organizacji i tworzeniem nowego brandu z zakresu outsourcingu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ds. Rekrutacji z językiem niemieckim

Nr referencyjny
KRJN/05/2016
Lokalizacja
Warszawa (Śródmieście)
Zakres obowiązków
  • Tworzenie marki firmy na polskim rynku oraz jej dalszej wizji
  • Opracowywanie standaryzacji działań, udział w kreowaniu strony internetowej firmy przy współpracy z działem IT, dobór odpowiednich metod i narzędzi rekrutacyjnych
  • Poszukiwanie oraz selekcja kandydatów na stanowisko „Opiekun/ka osób starszych” zgodnie z poszukiwanym profilem, w tym weryfikacja znajomości języka niemieckiego u kandydatów
  • Pozyskiwanie oraz współpraca z niemieckimi rodzinami poszukującymi opiekunów, m.in. poprzez lokalne agencje
  • Organizowanie i nadzorowanie wyjazdów Opiekunów do Niemiec, pomoc w kompletowaniu potrzebnej dokumentacji
  • Budowanie własnego zespołu rekruterów
  • Ścisła współpraca z centralą firmy zlokalizowaną w Niemczech
Wymagania
  • Doświadczenie w rekrutacji Opiekunów osób starszych
  • Doświadczenie w obsłudze klient w kontaktach z rodzinami niemieckojęzycznymi
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B2)
  • Odpowiedzialność za podejmowane decyzje, samodzielność w działaniu
  • Umiejętność efektywnego planowania i zarządzania własnym czasem pracy
  • Chęć stworzenia oraz wdrażania własnej strategii firmy
  • Zainteresowanie tematyką zarządzania projektami i zespołem
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników)
  • Możliwość wyznaczania kierunku rozwoju firmy oraz tworzenia brandu na rynku
  • Wsparcie na rynku niemieckim poprzez centralę firmy
  • Możliwości rozwoju w zarządzaniu projektami i zespołem
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, baza danych)
  • Długotrwałą współpracę

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .