Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa/y

Nr referencyjny
KS/12/2019
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Aktywny udział w projektach
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Analiza kont bilansowych oraz wynikowych
  • Przygotowanie oraz korekta deklaracji VAT
  • Tworzenie sprawozdań finansowych oraz dla GUS-u, a także raportów dla NBP
  • Kontrola kont rozrachunkowych pod względem należności i zobowiązań
  • Komunikacja z innymi działami oraz Centralą firmy
  • Współpraca z zespołem IT Business Solution
  • Wykonywanie zadań zleconych przez Finance Managera
Wymagania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Księgowej/-ego
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (poziom minimum B2)
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Finanse i rachunkowość lub pokrewnym
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Proaktywne podejście do zleconych zadań
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Zaangażowanie oraz chęć rozwoju
  • Wysoka kultura osobista
Oferujemy
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Bogaty pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie
  • Pracę w dogodnej komunikacyjnie lokalizacji

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .