Naszym Klientem jest firma zajmująca się sprzedażą artykułów dla dzieci, będąca polskim liderem w internetowej dystrybucji produktów dziecięcych. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko E-commerce Manager

E-commerce Manager

Nr referencyjny
EM/02/2019
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Dbanie o rozwój e-sklepu organizacji
  • Współtworzenie strategii i podejmowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży w e-sklepie
  • Zarządzanie asortymentem sklepu internetowego oraz dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów
  • Samodzielny dobór narzędzi wspierających kanał sprzedaży w sklepie internetowym
  • Dbanie o zwiększenie efektywności sprzedaży w oparciu o analizę sprzedaży
  • Zarządzanie budżetem działu e-commerce
  • Współpraca z dostawcami asortymentu e-sklepu
  • Ścisła współpraca z działem zakupu i działem marketingu m.in. w kwestiach zatowarowania, promocji
Wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w branży e-commerce
  • Znajomość narzędzi wspierających sprzedaż
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechanizmów sprzedaży internetowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa w działaniu
  • Zaangażowanie i kreatywność
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Realne możliwości udziału w rozwoju firmy

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl. rekrutacja@adorehr.pl .