Dla naszego klienta z branży gastronomicznej, w związku z rozwojem działalności firmy, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Managera Obiektu Gastronomicznego.

Manager Obiektu Gastronomicznego

Nr referencyjny
MOG/02/2020
Lokalizacja
Ząbki
Zakres obowiązków
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie restauracji oraz obiektów do niej przynależnych
  • Realizacja założonego planu finansowego
  • Kontrola i optymalizacja bieżących kosztów związanych z funkcjonowaniem restauracji
  • Wdrażanie usprawnień w funkcjonowaniu restauracji
  • Współudział w tworzeniu polityki marketingowej
  • Organizowanie eventów mających na celu pozyskanie nowych klientów
  • Dbałość o pozytywne wrażenia klientów restauracji (m.in. wysoki standard obsługi, atmosfera)
  • Budowanie oraz  utrzymywanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami oraz dostawcami
  • Organizowanie pracy podległego personelu, a także uczestniczenie w rekrutacji nowych pracowników, prowadzenie dla nich szkoleń wdrożeniowych
  • Raportowanie wyników działań własnych do przełożonego
Wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży restauracyjnej – warunek konieczny, mile widziana znajomość branży hotelarskiej lub gastronomicznej
  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem i social mediami
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętność planowania oraz analitycznego myślenia
  • Znajomość aktualnych trendów gastronomicznych
  • Kreatywność w działaniu
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę lub kontrakt managerski
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)
  • Bony świąteczne

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .