Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chciałbyś, aby obce języki towarzyszyły Ci w rozwoju Twojej kariery zawodowej?

Dla naszego klienta, który jest jedynym w swoim rodzaju, międzynarodowym gigantem w obszarze wyszukiwarek internetowych, poszukujemy osoby ze znajomością języka hiszpańskiego i angielskiego na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Administracji.

Młodszy Specjalista ds. Administracji

Nr referencyjny
MSA/06/2015
Lokalizacja
Kraków
Zakres obowiązków
  • Koordynowanie przychodzących dokumentów podatkowych od stałych i nowych klientów z Argentyny korzystających z narzędzia CUIT
  • Weryfikowanie poprawności dokumentów podatkowych klienta zgodnie z wymaganiami firmy
  • Monitorowanie poprawności funkcjonowania kont klientów
  • Monitorowanie poprawności funkcjonowania narzędzia CUIT i jego zintegrowania z ICS
  • Analizowanie problemów związanych z dokumentami podatkowymi
  • Współpraca z innymi zespołami – Collections, Customer Service, Banking Team
  • Działania zapewniające aktualność danych
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego i angielskiego (minimum B2)
  • Minimum 1 rok doświadczenia w administracji
  • Znajomość programu Microsoft Excel na poziomie zaawansowanym
  • Analityczne myślenie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Proaktywność oraz umiejętność pracy w dynamicznym zespole
  • Nastawienie na realizację założonych celów
Oferujemy
  • Pracę w wielokulturowym środowisku
  • Umowę o pracę + benefity
  • Wynagrodzenie stałe + premie
  • Pracę w prestiżowej firmie

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty.

rekrutacja@adorehr.pl .