Naszym klientem jest polska firma, posiadająca w swojej ofercie produkty spożywcze klasy premium. W asortymencie znajdują się wędliny tradycyjne, sery, wina oraz wyroby garmażeryjne. Przy jednym ze sklepów funkcjonuje Bistro, w którym serwowane są dania kuchni polskiej. W związku z ciągłym rozwojem, do Bistro w Miasteczku Wilanów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pomoc Kuchenna

Nr referencyjny
PKDD/05/2018
Lokalizacja
Warszawa, Wilanów
Zakres obowiązków
  • Obsługa klientów – przyjmowanie zamówień i wydawanie posiłków
  • Pomoc kucharzom w przygotowywaniu posiłków
  • Utrzymywanie porządku w kuchni
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Chęci i motywacja do pracy
Oferujemy
  • Docelowo umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 10 – 19
  • Stałe wynagrodzenie + gwarantowaną premię

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .