Agencja Adore HR prowadzi obecnie proces rekrutacyjny dla swojego Klienta na stanowisko: Praca - język francuski lub niemiecki (weryfikacja treści reklamowych). Praca w międzynarodowej firmie działającej w obszarze usług BPO, w wielokulturowym środowisku.

Praca – język francuski lub niemiecki (weryfikacja treści reklamowych)

Nr referencyjny
AT/09/2016
Lokalizacja
Kraków
Zakres obowiązków
  • Przeglądanie i ulepszanie reklam postowanych za pomocą Adwords
  • Optymalizowanie kontentu ofert, korekta występujących w nich błędów gramatycznych/językowych
  • Udział w spotkaniach z klientem biznesowym
  • Utrzymywanie wysokiej jakości rezultatów w codziennnej pracy
  • Zwiększanie poziomu produktywności oraz jakości usług przy pomocy analizy danych
  • Raportowanie efektów swojej pracy do Team Leadera
Wymagania
  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, mile widziani studenci jak i osoby z różnorodną praktyką zawodową
  • Sprawne poruszanie się w strefie online oraz wiedza o stronach internetowych i nawigacji
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wykształcenie minimum na poziomie licencjatu
  • Biegła znajomość języka angielskiego oraz języka francuskiego lub niemieckiego (min. B2) – warunek konieczny
  • Doskonałe umiejętności analityczne, komunikacyjne i interpersonalne
  • Precyzyjność, szczegółowość
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Office oraz MS Excel)
  • Zainteresowanie nowinkami technicznymi oraz social media
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia kwartalna uzależniona od wyników
  • Dodatkowe benefity m.in. w postaci prywatnej opieki zdrowotnej, darmowego cateringu w biurze, karty Multisport
  • Unikalne środowisko pracy wyposażone w pokoje do gier
  • Szkolenia stacjonarne oraz e-learningowe

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .