Jesteś studentem ostatniego roku studiów z zakresu filologii germańskiej lub świeżo upieczonym absolwentem? Chciałbyś, aby obce języki towarzyszyły Ci w rozwoju Twojej kariery zawodowej? Szukasz rozwijającej i dobrze płatnej pracy? Jeśli tak, to z pewnością jest to praca właśnie dla Ciebie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta- międzynarodowej i prestiżowej organizacji, szukamy osób do różnych działów na stanowiska związane z obsługą klienta niemieckojęzycznego

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Nr referencyjny
SOK/07/2015
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Codzienne wykorzystanie języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Kontakt z Klientami poprzez e-mail, telefon i social media
  • Przyjmowanie wiadomości, pytań, reklamacji ze strony Klientów
  • Wyjaśnianie spraw, rozwiązywanie problemów i tworzenie odpowiedzi na zapytania Klientów
Wymagania
  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego, poprawność językowa na poziomie minimum B2 (warunek konieczny)
  • Chęć do rozpoczęcia pracy w najbliższym czasie
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (maksymalnie do 21:30; możliwość pracy od poniedziałku do soboty maksymalnie 40 h tygodniowo)
  • Nastawienie na Klienta
  • Chęć do uczenia się nowych rzeczy i motywacja do pracy
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (dla chętnych zlecenie)
  • Bogaty pakiet benefitów (min. ubezpieczenie medyczne, karta multisport, kursy językowe podnoszące kwalifikacje)
  • Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku i regularny kontakt z językami obcymi
  • Elastyczny grafik pracy i możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin (20 h, 30 h  lub 40 h tygodniowo/swoboda w łączeniu grafiku ze studiami)
  • Szansę na rozpoczęcie kariery w dużej, międzynarodowej organizacji, będącej liderem w swojej dziedzinie (jasna ścieżka rozwoju)
  • Pakiet szkoleń (wdrażających do pracy i podnoszących kwalifikacje)
  • Miłą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
  • Pracę w nowoczesnym biurze zapewniającym komfort pracy, w dogodnej lokalizacji- Mokotów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Cv ze zgodą na przetwarzanie danych. rekrutacja@adorehr.pl .