Dla naszego klienta, nowo powstałej i prężnie rozwijającej się firmy z branży odzieży dziecięcej, poszukujemy kandydata na stanowisko Manager ds. Rozwoju Sieci Dystrybucji. Jest to nowa marka ubrań dla dzieci, za którą stoi świetny design i jakość oraz dbałość o wygodną konstrukcje ubioru. Ubranka Inspirowane są dziećmi-ich energią, uśmiechem, kreatywnością. Wyróżniają się dobrą jakością materiałów, spójnością kolorystyczną i luźnym krojem. Każdy czuje się w nich modnie i wygodnie.

Manager ds. Rozwoju Sieci Dystrybucji (odzież dziecięca)

Nr referencyjny
FashionŁ/10/15
Lokalizacja
Łódź
Zakres obowiązków
  • Budowanie i rozwijanie kanałów dystrybucji produktu
  • Wypracowanie przyjętego wyniku finansowego w ramach podległych grup asortymentowych
  • Kreowanie polityki cenowej
  • Współpraca z zespołem w celu przygotowania kolekcji zgodnej ze strategią marki
  • Analizowanie działań konkurencji, otoczenia rynkowego oraz trendów w branży mody dziecięcej
  • Monitorowanie odbioru produktu przez klientów i wypracowywanie rozwiązań dla zaistniałych problemów
  • Udział w targach odzieżowych
  • Raportowanie swoich działań, wniosków i decyzji do właściciela firmy
Wymagania
  • Gotowość do pracy w tygodniu na terenie Łodzi
  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży odzieżowej
  • Mile widziana znajomość branży odzieżowej rynku dziecięcego
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość polityki sprzedaży internetowej będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Dynamizm i zdecydowanie w działaniu
  • Silna orientacji na cel
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Ciekawą pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole, w rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

CV ze zgodą na przetwarzanie danych prosimy kierować na adres: rekrutacja@adorehr.pl w treści wpisując nr. referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .