Nasz klient to organizacja z sektora MŚP realizująca projekty z branży telekomunikacyjnej. Siedziba firmy mieści się w Warszawie oraz Łodzi, zespół obecnie składa się z około 30 pracowników.  Jako pracodawca, ze swojej strony oferuje projektową strukturę organizacyjną, dzięki czemu hierarchia uzależniona jest od odpowiedzialności w projekcie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista

Nr referencyjny
PRO/02/2016
Lokalizacja
Warszawa lub Łódź
Zakres obowiązków
  • Codzienne zarządzanie zmianami w systemach
  • Konsultacje bieżących wymagań z Klientami zlecającymi dany projekt
  • Obsługa zgłoszeń błędów produkcyjnych oraz pochodzących z fazy testów projektu
  • Wykonywanie analitycznych prac oraz udzielanie wsparcia technicznego Klientom
  • Współpraca z testerami uczestniczącymi w realizowanym przez Programistę projekcie
  • Asysta przy tworzeniu, jak i rozwoju systemów operatora głównie z obszarów prepaid
  • Praca na przynajmniej 2 systemach, dla zainteresowanych asysta przy dodatkowym systemie
Wymagania
  • 2-letnie doświadczenie w aktywnym programowaniu lub ok. półroczny staż w branży wsparty udziałem w projektach podczas studiów
  • Znajomość minimum jednej z poniższych technologii na poziomie bardzo dobrym oraz reszty w stopniu przynajmniej podstawowym:
    • J2EE (Spring, struts, hibernate)
    • PL/SQL, SQL
    • HTML, Javascript (Angular, Ajax)
  • Znajomość środowiska: TOAD SQL DEVELOPER, Web Storm, IntelliJ Idea
  • Poziom języka angielskiego umożliwiający czytanie dokumentacji technicznej
Oferujemy
  • Umowę opartą o własną działalność gospodarczą + ramową o współpracy
  • Przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
  • Wynagrodzenie: stawka dzienna + dodatkowo rozliczane nadgodziny + premie za bezawaryjność
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop z oprogramowaniem + monitor stacjonarny)

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .