Dla znanego portalu z branży e-commerce, dostarczającego najwyższej klasy rozwiązania dla użytkowników z całego świata, poszukujemy:

Senior PHP Developer

Nr referencyjny
PHPCON/09/15
Lokalizacja
Poznań
Zakres obowiązków
  • Tworzenie rozbudowanego portalu dla milionów użytkowników
  • Rozwijanie i utrzymanie serwisu oraz rozwój narzędzi wewnętrznych
  • Współpraca z zespołem developerów z Niemiec i Portugalii
  • Uczestnictwo w grupach eksperckich i praca nad określonymi wyzwaniami technicznymi
Wymagania
  • Znajomości PHP 5.3+, aktualnych narzędzi i technologii
  • Znajomość full stack'a aplikacji internetowych
  • Znajomość SOLID ( 5 zasad programowania obiektowego)
  • Umiejętność korzystania z Git
  • Angielski na poziomie komunikatywnym
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity
  • Dostęp do know-how firmy
  • Pracę w środowisku międzynarodowym wśród wysokiej klasy specjalistów
  • Pracę w nowoczesnym biurze zapewniającym komfort pracy

CV ze zgodą na przetwarzanie danych prosimy kierować na adres: rekrutacja@adorehr.pl .