Dla naszego klienta - firmy z branży usługowej, poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego/Account Managera.

Przedstawiciel Handlowy/Account Manager

Nr referencyjny
PH/07/2019
Lokalizacja
Województwo dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie
Zakres obowiązków
  • Aktywna sprzedaż usług oferowanych przez firmę
  • Docieranie do firm z branży transportowej i logistycznej
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami
  • Udział w tworzeniu polityki cenowej
  • Uczestniczenie w targach branżowych
  • Raportowanie osiąganych wyników do przełożonego
  • Bieżąca współpraca z Asystentem Działu Handlowego oraz z Działem Back Office
Wymagania
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym – poszukujemy osób z różnym poziomem doświadczenia - warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość branży transportowej i logistycznej
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2) – warunek konieczny
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Orientacja na osiąganie założonych celów sprzedażowych, kreatywność w działaniu
  • Otwartość na ludzi
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy zależny od osiąganych wyników
  • Udział w szkoleniach produktowych i sprzedażowych
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, samochód, telefon)
  • Praca w firmie dającej możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .