Dla wiodącego dystrybutora sypkich materiałów z branży budowlanej poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy (branża budowlana).

Przedstawiciel Handlowy (branża budowlana)

Nr referencyjny
PHBB/11/2017
Lokalizacja
Warszawa lub Łódź lub Wrocław
Zakres obowiązków
  • telefoniczny oraz osobisty kontakt z osobami zajmującymi się planowaniem, a także zakupem w firmach produkcyjnych i na budowach infrastrukturalnych na terenie całej Polski
  • nawiązywanie oraz rozwój współpracy z klientami poprzez doradztwo techniczne
  • budowanie zaufania klientów i kreowanie wartości dodanej poprzez wspieranie jego działań w kwestiach technologicznych oraz biznesowych
  • bieżące monitorowanie sytuacji na rynku oraz pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych
  • doradztwo klientowi w zakresie właściwości surowców, wymagań norm i praktyki stosowania oraz właściwości wyrobów gotowych
  • doradztwo w zakresie efektywnego doboru oraz wykorzystania produktów, usług i opcji z oferty
  • pomoc w optymalizacji procesu technologicznego u klienta
  • realizacja planu sprzedaży produktów firmy (cementu i innych spoiw) w całej Polsce
  • dbanie o dobry wizerunek firmy, wzmacnianie pozycji firmy na rynku producentów betonu, prefabrykacji, suchych mieszanek, spoiw drogowych, inwestycji infrastrukturalnych
Wymagania
  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży cementu i innych sypkich materiałów budowlanych oraz w doradztwie technologicznym w zakresie doboru produktów dla producentów betonu, prefabrykatów, suchych mieszanek , firm drogowych – WARUNEK KONIECZNY
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: budownictwo, inżynieria materiałowa)
  • wysoki poziom wiedzy technicznej z zakresu technologii materiałów budowlanych
  • bardzo dobra znajomość rynku budowlanego – zarówno odnośnie kontrahentów jak i produktów
  • znajomość aktualnych trendów kształtujących nowoczesny biznes i zachowania klientów
  • mile widziane doświadczenie w kontaktach z architektami, kierownikami budów, developerami, wykonawcami
  • samodzielność, komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja własnego czasu, dyspozycyjność
  • efektywność i inicjatywa w działaniu
Oferujemy
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • samodzielne stanowisko
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy, komputer, telefon
  • pakiet medyczny

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .