Dla firmy z 15-letnim stażem w branży windykacyjnej poszukujemy Przedstawiciela Handlowego. Firma naszego Klienta świadczy usługi windykacyjne dla różnych podmiotów, zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie dochodzenia należności. Zapewnia pełne wsparcie profesjonalnej kadry pracowniczej, kancelarii prawych i komorniczych.

Przedstawiciel Handlowy (branża windykacyjna)

Nr referencyjny
PH/08/2020
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, budowanie relacji
  • Przygotowywanie oferty, doradztwo w kwestii doboru najlepszego rozwiązania
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, finalizacja sprzedaży
  • Współpraca z działami windykacji i prawnym
  • Prowadzenie działań głównie w województwie mazowieckim
Wymagania
  • Doświadczenie w branży windykacyjnej, znajomość rynku
  • Szeroko pojęta wiedza z zakresu postępowań windykacyjnych, egzekucyjnych, prawa cywilnego itp.
  • Zaangażowanie i rzetelne podejście do pracy, ukierunkowane na realizację sprzedaży
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność zarządzania pracą własną
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • Pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • Umowę o pracę bądź kontrakt
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Niezbędne narzędzia do pracy (auto służbowe, telefon, laptop)

rekrutacja@adorehr.pl .