Naszym klientem jest firma, oferująca swoim klientom produkty klasy premium z obszaru wykończenia i aranżacji wnętrz przede wszystkim użyteczności publicznej, ale także wnętrz prywatnych. Ich produkty możemy znaleźć w najlepszych hotelach, galeriach handlowych, biurach czy rezydencjach na terenie całego świata. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku: Przedstawiciela Handlowego

Przedstawiciel Handlowy (branża wnętrz użyteczności publicznej)

Nr referencyjny
PHUP/01/2018
Lokalizacja
Warszawa, Cała Polska
Zakres obowiązków
  • Budowanie trwałych relacji z firmami budowlanymi, architektami i inwestorami na terenie całej Polski
  • Realizowanie celów sprzedażowych,
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych w kanale B2B
  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjowanie warunków kontraktów
  • Analizowanie bieżących wyników oraz wypracowywanie nowych propozycji i rozwiązań,
  • Udział w targach produktowych
Wymagania
  • Doświadczenie sprzedażowe w branży wnętrz użyteczności publicznej (elementy wykończeniowe, m.in. wykładziny, tapety, farby, itp.)
  • Doświadczenie we współpracy z architektami wnętrz będzie dodatkowym atutem
  • Świadomość wieloetapowego procesu sprzedaży w branży produktów premium
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Gotowość do odbywania częstych podróży
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Wysoka kultura osobista
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy bez górnej granicy :)
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, laptop)

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .