Naszym Klientem jest wyłączny dystrybutor na teren Polski, światowych marek kosmetyki profesjonalnej do pielęgnacji włosów, który jest partnerem biznesowym wielu uznanych salonów fryzjerskich. W związku z rozwojem swoich struktur, poszukujemy Kandydatów na regiony: mazowieckie, małopolskie, pomorskie

Przedstawiciel Handlowy (kosmetyki profesjonalne)

Nr referencyjny
BBPH/02/16
Lokalizacja
Mazowieckie/Małopolskie/Pomorskie i Kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków
  • Aktywna sprzedaż profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich do ekskluzywnych i renomowanych salonów fryzjerskich
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem oraz dbanie o kontynuację składanych zamówień na dostawę kosmetyków
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Wprowadzanie na rynek nowej marki kosmetycznej
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Promowanie marki na targach branżowych
  • Analiza działań konkurencji i raportowanie wyników pracy
Wymagania
  • Znajomość rynku kosmetyki profesjonalnej
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane w branży kosmetyków profesjonalnych)
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Wewnętrzna mobilizacja, nastawienie na realizację celów
  • Wysoka kultura osobista oraz dobra prezencja
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Znajomość obsługi komputera
  • Czynne prawo jazdy – kat. B
Oferujemy
  • Współudział w kreowaniu rozwoju firmy o bardzo dużym potencjale rynkowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe + prowizję)
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon, materiały firmowe)
  • Przyjazną atmosferę pracy wśród uznanych profesjonalistów z rynku beauty
  • Możliwość rozwoju – udział w szkoleniach sprzedażowych i produktowych
  • Kulturę pracy nastawioną na współpracę, kreatywność i zaangażowanie

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty oraz lokalizację. rekrutacja@adorehr.pl .