Przedstawiciel Handlowy (okucia meblowe)

Nr referencyjny
PHOM/11/2017
Lokalizacja
Polska Centralna
Zakres obowiązków
  • realizacja planów sprzedaży
  • wprowadzenie na rynek nowego produktu
  • doradztwo techniczne
  • współpraca z obecnymi i pozyskiwanie nowych klientów
  • sporządzanie bieżących raportów sprzedaży
Wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku hurtowego akcesoriów do produkcji mebli (okucia, płyty)
  • mile widziana znajomość rynku detalicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (niezbędna do kontaktów z dostawcami)
  • znajomość technik sprzedaży
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • wytrwałość w dążeniu do realizacji stawianych celów
Oferujemy
  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • pakiet medyczny
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • udział w szkoleniach produktowych i sprzedażowych

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .