Dla naszego klienta, polskiego operatora logistycznego, specjalizującego się przede wszystkim w szeroko pojętym transporcie drogowym zarówno krajowym, jak i międzynarodowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (usługi spedycyjne)

Nr referencyjny
PHS/11/2017
Lokalizacja
Cała Polska
Zakres obowiązków
  • Aktywne pozyskiwanie klientów na terenie całej Polski
  • Przygotowywanie ofert handlowych i spotkania z klientami
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Regularne monitorowanie rynku w celu pełnego wykorzystania potencjału biznesowego
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Współpraca z kadrą kierowniczą, działem administracyjnym oraz spedytorami
Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży usług spedycyjnych - warunek konieczny
  • Znajomość branży logistycznej
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Motywacja, otwartość, komunikatywność oraz pozytywne nastawienie
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub samozatrudnienie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacane prowizjami
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w firmie bez skomplikowanych struktur korporacyjnych oraz wygórowanych KPI

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .